Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 16 czerwca 2024 r. Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A A A
wtorek, 16 maj 2023 19:18

Nowa Komendant Policji w Dobrym Mieście

Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał uroczyście wręczył rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście kom. Katarzynie Moroz.

W poniedziałek (15.05.2023) w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście odbyła się uroczystość powołania na stanowisko kierownicze. Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie mł. insp. Piotra Koszczała, Komendantem Komisariatu Policji w Dobrym Mieście została kom. Katarzyna Moroz.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście – Piotr Machul p.o. Prokuratora Rejonowego Olsztyn-Północ w Olsztynie, Jarosław Kowalski Burmistrz Dobrego Miasta, Waldemar Szydlik Sekretarz Gminy Dywity, Mariusz Olkowski Sekretarz Gminy Jonkowo, Julian Wojgieniec Kierownik Referatu Bezpieczeństwa i Transportu Zbiorowego i Sportu Urzędu Gminy Dywity oraz kadra kierownicza Komisariatu Policji w Dobrym Mieście.

Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał wręczając rozkaz personalny pogratulował awansu kom. Katarzynie Moroz. Nowa Pani Komendant podziękowała za zaufanie i zapewniła o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku, aby strzec bezpieczeństwa mieszkańców podległego rejonu.

Kom. Katarzyna Moroz służbę w Policji rozpoczęła w 2006 roku. Przez jej większość związana jest z pionem kryminalnym. W 2020 roku została powołana na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu. W dniu 15 maja 2023 roku została awansowana na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście.

fot. KMP Olsztyn

Wyświetlony 4751 razy

Skomentuj