Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 26 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
A A A
czwartek, 02 listopad 2023 09:32

Mistrzostwa w pływaniu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 października odbyły się z VI Otwarte Mistrzostwa Dobrego Miasta w Pływaniu, pod patronatem Burmistrza Dobrego Miasta Jarosława Kowalskiego.

W mgnieniu oka, zgłosiło się 100 uczestników, z których część brała udział w kilku startach. W zależności od wieku, możliwe były starty na 25m stylem dowolnym, 50m stylem dowolnym, 100 m stylem zmiennym oraz 400 m stylem dowolnym Gościliśmy zawodników z Dobrego Miasta oraz okolicznych gmin. Wszyscy uczestnicy otrzymali energetyczny poczęstunek po ogromnym wysiłku ( dziękujemy Dominice i Wiktorii Koman-za podarowane cukiereczki- na pewno pozwoliły uzupełnić spalone kalorie). Zdobywcy miejsc 1-3 dostali piękne medale, a wśród wszystkich startujących rozlosowano 40 nagród rzeczowych.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Burmistrzowi Jarosławowi Kowalskiemu za patronat oraz wszystkim osobom, które wolontaryjnie zorganizowały i pomagały przy organizacji mistrzostw (Klaudia Astachow, Ewa Waszkiewicz, Magdalena Wiśniewska, Tomasz Warcaba, Artur Kożuszek, Arek Astachow, Jarek Waszkiewicz, Tomek Szałachowski, Adam Wołk, Marek Kalinowski).

Poniżej zdobywcy podium:

Kategoria I dziewcząt na 25 m: I Kinga Kopczyńska II Julia Piekart III Aleksandra Kalinowska

Kategoria I chłopców na 25 m: I Franciszek Sawczak II Piotr Kizło

Kategoria II dziewcząt na 25 m: I Lilianna Trokowska II Lilia Czerwińska III Aleksandra Łazarczuk

Kategoria II chłopców na 25 m: I Mieszko Sękowski II Karol Koziatek III Alan Kisiel

Kategoria III dziewcząt na 50 m: I Anna Mokańska II Anna Wierzbicka III Michalina Markiewicz

Kategoria III chłopców na 50 m: I Piotr Kożuszek II Patryk Kubina III Dawid Piwko

Kategoria IV dziewcząt na 50 m: I Zuzanna Paczkowska II Małgorzata Deszczka III Patrycja Waszkiewicz

Kategoria IV chłopców na 50 m: I Adrian Wielgosz II Jerzy Mańko III Krystian Ługiewicz

Kategoria V dziewcząt na 50 m: I Oliwia Nojman II Nadia Rokita III Amelia Malicka

Kategoria VI chłopców na 50 m: I Dominik Koziatek II Daniel Śmielak

Kategoria X dziewcząt na 100 m: I Wiktoria Godzieba II Wiktoria Mikulewicz III Amelia Malicka

Kategoria X chłopców na 100 m: I Kacper Astachow II Gabriel Brodacki III Konstanty Urbanowicz Kategoria XI kobiet na 100 m: I Nadia Rokita

Kategoria XI mężczyzn na 100 m: I Jakub Piwko II Michał Boryczka III Dominik Koziatek

Kategoria XII mężczyzn na 400 m: I Dominik Koziatek

Fot. Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Wyświetlony 1325 razy

Skomentuj