Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 29 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
A A A
poniedziałek, 09 listopad 2015 09:36

Wyniki Drugiego Przeglądu Twórczości Patriotycznej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wyniki Drugiego Przeglądu Twórczości Patriotycznej im. Przemysława Gintrowskiego o Nagrodę Starosty Olsztyńskiego Zespół Szkół w Dobrym Mieście 6 listopada 2015 r. Wyciąg z protokołów jury.

I. Konkurs wokalny

W konkursie zaprezentowano 17 utworów. Jury w składzie: Andrzej Fabisiak – przewodniczący Członkowie: Beata Harań oraz Wojciech Ruciński przyznało następujące nagrody:

I nagroda Paulina Gilarska (Liceum Ogólnokształcące w Olsztynku) za wykonanie utworu "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos"

II nagroda Zuzanna Belka (Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Uwięziony ptak"

III nagroda Zespół Angus (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie) za wykonanie utworu "Libera me"

Wyróżnienia:

• Anna Spakowska (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Powrót"

• Konrad Popławski (Gimnazjum Niepubliczne Nasza Jedynka w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Orlątko"

• Julia Gaik (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Gdy Chopin grał"

 

II. Konkurs plastyczny

Na konkurs wpłynęło 46 prac. Jury w składzie: Andrzej Wonia – przewodniczący Członkowie: Maria Pudłowska, Małgorzata Postek, Urszula Wojciechowska-Wicha oraz Henryk Hornatkiewicz przyznało następujące nagrody:

I nagroda Magdalena Chociłowska (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

II nagroda Karolina Klajn (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

Wyróżnienia:

• Sabina Tatol (Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście)

• Rafał Kukałowicz (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

• Maja Ślepik (Gimnazjum Publiczne w Lubominie)

• Staś Wróblewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście)

• Aleksandra Ingielewicz (Gimnazjum Niepubliczne SNRO w Dobrym Mieście)

• Sandra Rutkowska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie)

III. Konkurs literacki

Na konkurs wpłynęło 146 prac. Jury w składzie: Andrzej Wonia – przewodniczący Członkowie: Barbara Kożuszko, Arkadiusz Wyrzykowski oraz Bogdan Zakrzewski przyznało następujące nagrody:

I nagroda Natalia Majewska (Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście)

II Nagroda Karolina Mroczkowska (Gimnazjum Publiczne w Lubominie)

III Nagroda Nikola Burza (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

Wyróżnienia:

• Katarzyny Waszkiewicz (Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście)

• Karolina Paź (Gimnazjum Publiczne w Lubominie)

• Alicja Bogdanowicz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście)

• Ewa Wasylczyszyn i Daria Puchalska (Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach)

• Marta Kobylińska (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

• Dominik Jackowski (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

• Piotr Wiśniewski (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

• Miłosz Dawidowicz i Jakub Butkiewicz (Zespół Szkół w Dobrym Mieście)

IV. Nagrody specjalne Dyrektora Zespołu Szkół za popularyzowanie twórczości Przemysława Gintrowskiego i poezji Zbigniewa Herberta:

• Anna Spakowska (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Powrót"

• Kinga Wąsowicz i Marcin Jasiński (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Mur"

• Dominika Rataj (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Czy poznajesz mnie, moja Polsko?"

V. Nagrody publiczności:

• Sabina Tatol (Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście) w kategorii twórczości plastycznej

• Paulina Zawadzka (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) oraz Świąteczna Kapela w kategorii piosenki

VI. Nagroda specjalna ufundowana przez Regionalną Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność w Olsztynie:

• Anna Spakowska (Zespół Szkół w Dobrym Mieście) za wykonanie utworu "Powrót"

Wyświetlony 3080 razy

Skomentuj