Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 10 czerwca 2026 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
A A A
wtorek, 26 kwiecień 2016 07:42

Nowi kanonicy w Dobrym Mieście

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Metropolita warmiński abp. Wojciech Ziemba ustanowił nowych kanoników Kapituł Archidiecezji Warmińskiej.

Ks. Marek Proszek otrzymał nominację na kanonika gremialnego w Kapitule Kolegiackiej w Dobrym Mieście. W tej samej kapitule jako kanonicy honorowi dołączyli ks. Andrzej Adamczyk, ks. Zbigniew Czernik, ks. Paweł Grochowski, ks. Krzysztof Jeżowski, ks. Zdzisław Kieliszek i ks. Janusz Rybczyński. 

Wyświetlony 5693 razy

Skomentuj