Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 13 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
A A A
poniedziałek, 11 lipiec 2016 17:23

Zostań liderem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa rekrutacja „Liderów” do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych, ogólnopolskich projektów pomocowych organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. Swoją szansę na rozwój otrzymają łącznie 35 osoby z woj. Warmińsko-mazurskiego i aż 950 w całej Polsce.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 lipca przez stronę www.superw.pl. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Rejony, gdzie szczególnie potrzebujemy Liderów to: Gołdap, Lidzbark, Barczewo, Działdowo, Biskupiec, Nidzica, Morąg, Szczytno, Bartoszyce, Susz, Dobre Miasto, Pasłęk, Biała Piska, Orneta.

- Mądra pomoc najbardziej potrzebującym, realny wpływ na swoją społeczność, a także rozwój kompetencji menadżerskich i wartościowe kontakty – to tylko niektóre z korzyści, jakie z udziału w projekcie wynosi Lider SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – informuje Agnieszka Czapla ze Stowarzyszenia WIOSNA. Funkcja Lidera to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć cenne na rynku pracy doświadczenie, a także dla tych, którzy już zdobyte doświadczenie pragną przekuwać w dobro oraz pomoc dzieciom i pomoc ubogim.

Kim jest Lider?

Do zadań Lidera należy przede wszystkim lokalne, całoroczne zarządzanie projektem – SZLACHETNĄ PACZKĄ lub AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI. To Lider rekrutuje zespół wolontariuszy i koordynuje jego pracę, dociera do ubogich rodzin i dzieci z problemami, oraz wspólnie z wolontariuszami łączy potrzebujących z darczyńcami, którzy przygotowują pomoc. Jego rola jest bardzo ważna – to od tego, czy znajdą się teraz Liderzy, zależy skala pomocy jaką otrzymają dzieci i rodziny w potrzebie w województwie warmińsko-mazurskim.

Jak się zgłosić?

Kandydaci na Liderów mogą zgłaszać się przez stronę www.superw.pl. Rekrutacja potrwa do 15 lipca.

- Zachęcamy, by nie zwlekać ze zgłoszeniami, ponieważ liczba lokalizacji, gdzie poszukujemy Liderów, jest ograniczona. Kolejność zgłoszeń też będzie miała znaczenie – podkreśla Agnieszka Czapla ze Stowarzyszenia WIOSNA.

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc wybranym przez siebie rodzinom. Tylko rok temu, projekt połączył ponad 1 mln Polaków.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest siostrzanym projektem Paczki i pomaga dzieciom, które mają problemy w szkole i nie wierzą w siebie.

Wyświetlony 2914 razy

Skomentuj