Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
A A A
poniedziałek, 13 marzec 2017 18:41

Zatrzymani za rozbój

Policjanci z Dobrego Miasta zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Mieli oni zaatakować przed sklepem monopolowym innego mężczyznę, którego okradli, a następnie go pozostawili i uciekli.

Do zdarzenia doszło w sobotę (11.03.2017) około godz.18:30 przed jednym ze sklepów monopolowych na terenie Dobrego Miasta. Według policyjnych ustaleń 41- i 42-latek zaatakowali wtedy pokrzywdzonego, przewrócili go na ziemię i zażądali pieniędzy. Kiedy ten nie dał im gotówki, wyjęli z jego kieszeni telefon komórkowy i uciekli. Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W toku prowadzonych czynności ustalili, że odpowiedzialni za to przestępstwo są dwaj mieszkańcy gminy.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś (13.03.2017) zostaną przewiezieni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Policjanci będą wnioskować o ich tymczasowe aresztowanie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w zdarzeniu brał udział również trzeci mężczyzna, którego zatrzymanie jak mówią policjanci jest tylko kwestią czasu.

KMP Olsztyn

Wyświetlony 2714 razy

Skomentuj