Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 12 czerwca 2024 r. Imieniny obchodzą: Janina, Jan, Onufry
A A A
wtorek, 02 maj 2017 17:46

Tragiczny wypadek na austostradzie w Hiszpanii

Jak podało RMF.FM na autostradzie w Hiszpanii zginęło trzech Polaków. Nieoficjalnie mówi się o mieszkańcach Dobrego Miasta.

Do tragedii doszło 1 maja nad ranem na autostradzie A-7. Dyżurni służb ratunkowych zgłoszenie o wypadku otrzymali przed godziną 4 czasu lokalnego. Na miejsce wysłano ratowników, którzy poinformowali, że w zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Polacy jechali volkswagenem i zderzyli się z audi oraz mercedesem. Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie zostały ciężko ranne, a pozostałe dwie doznały lekkich obrażeń. Jeden z poszkodowanych zmarł po przewiezieniu do szpitala Virgen de la Arrixaca w Murcji. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

Według świadków zdarzenia audi wyprzedzało mercedesa i uderzyło w volkswagena. Mężczyźni, którzy zginęli na miejscu mieli 31 i 33 lata.

Polskie MSZ potwierdza, że w wypadku zginęli Polacy. Szef biura rzecznika prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Jakub Wawrzyniak potwierdził, że w wypadku zmarło trzech obywateli Polski. Placówka w Madrycie monitoruje sprawę na bieżąco i pozostaje w kontakcie z lokalnymi służbami - dodał Wawrzyniak.

Fot. www.112rm.com

Wyświetlony 4116 razy

Skomentuj