Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 18 maja 2024 r. Imieniny obchodzą: Alicja, Feliks, Eryk
A A A
sobota, 24 czerwiec 2017 15:19

Groził młotkiem i nożem - teraz posiedzi

Na wniosek policji sąd przychylił się do zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania Damiana D., który młotkiem i nożem groził swoim znajomym uszkodzeniem ciała. W amoku mężczyzna nie oszczędził nawet swojej matki, którą wyzywał słowami wulgarnymi i również groził jej śmiercią. 

W środę (21.06.2017r.) po godzinie 21:00 policjanci z Dobrego Miasta otrzymali informację, że w jednym z mieszkań młody mężczyzna wymachując młotkiem i nożem grozi trzem osobom uszkodzeniem ciała. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy obezwładnili i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Dobrego Miasta. W trakcie interwencji policjanci ustalili również, że Damian D. od kilku miesięcy znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją matką, którą obrażał słowami wulgarnymi oraz groził jej utratą życia.

Damian D. został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, zeznań pokrzywdzonych i świadków sąd przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec 18-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wyświetlony 3016 razy

Skomentuj