Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 13 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk
A A A
środa, 13 wrzesień 2017 14:02

Wsparcie od powiatu dla Jelonków

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Miło nam poinformować, że do grona instytucji wspierających aktywnie działalność uzdolnionej sportowo młodzieży z Dobrego Miasta dołączył Powiat Olsztyński. W imieniu starosty olsztyńskiego Małgorzaty Chyziak, na dzisiejszych treningach odwiedził nas wicestarosta olsztyński Andrzej Abako. Pan Abako nie tylko obserwował dziś nasze zaangażowanie treningowe w pięknej Hali Powiatowej, na której trenuje nasz klub. Przekazał nam osobiście również konkretne, podwójne wsparcie.

1. Dzięki wsparciu Powiatu Olsztyńskiego mogliśmy wyposażyć kilkunastu reprezentantów Klubu Sportowego Jelonki Dobre Miasto, w piękne, profesjonalne stroje reprezentacyjne firmy Joma. Wierzymy, że nasza postawa i zaangażowanie przyczyni się do najlepszej promocji naszego pięknego Powiatu Olsztyńskiego na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Od dziś obok Herbu Gminy Dobre Miasto, na dresach pojawiło się również logo Powiatu Olsztyńskiego.

2. Drugi ważny element wsparcia, to efekt doskonałej współpracy władz Powiatu Olsztyńskiego z Zespołem Szkół w Dobrym Mieście i dyrektorem Andrzejem Wonią, który okazuje nam nieustanne wsparcie organizacyjne! Hala Powiatowa została wyposażona w pełnowymiarowy, profesjonalny zestaw aluminiowych płotków lekkoatletycznych firmy Polanik. Dzięki temu, środki przekazywane przez nasz Klub za najem obiektu, wracają do nas m.in. w postaci lepszego wyposażenia Hali Powiatowej. Doskonałe rozwiązanie!!!

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pani Starosty Małgorzaty Chyziak, Pana Starosty Andrzeja Abaki oraz Dyrektora Andrzeja Woni! Pozostaje nam trenować jeszcze wytrwalej i startować jeszcze mocniej! Trzymajcie kciuki za sezon 2017/2018!

KS Jelonki Dobre Miasto

Wyświetlony 3320 razy

Skomentuj