Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban
A A A
czwartek, 16 maj 2019 10:30

Mistrzostwa Województwa LZS

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zawodnicy Jelonków z Mistrzostw Województwa Ludowych Zespołów Sportowych w Lubawie (15 maja) przywieźli dwa medale.

Start przy tej pogodzie (zimno i deszczowo), to była próba charakteru dla zawodników, trenerów i sędziów! Cieszymy się, że"przełamała się" nam Ula Jankowska (uczennica LO w Dobrym Mieście) i zdobyła srebro na 400 m!

Drugi medal tego dnia dołożyła już w sztafecie! Nie zawiodła nasza damska sztafeta sprinterska 4x100m w składzie Zadroga, Maczukin, Chomej (uczennice SP2) i Jankowska, zajmując trzecie miejsce po zaciętej walce do samego końca. Co ważne to już kolejny medal, naszej damskiej sztafety sprinterskiej, rok po roku. W tym roku lepsze były jedynie reprezentacje Działdowa i Lubawy.

Pechowo spaliła 3 skoki, nasza "faworytka" Karolina Maczukin. Nie znamy jeszcze wszystkich wyników, ale kilka razy "otarliśmy się o podium". Maczukin na 300m, Łaszenkow w dal (pechowe 4 miejsce .. .o 6 centymetrów). Cenne życiówki Chomej (5 miejsce) i Mętel (6 miejsce), oraz wartościowy bieg młodziutkiej Oliwii Zygiel.

W weekend ... walczymy dalej ... sezon się rozkręca!

[gallery width="258" height="186" columns="4"]

[gallery_item title="" src="/images/jelonki-lubawa/1.jpg"] [/gallery_item] [gallery_item title="" src="/images/jelonki-lubawa/2.jpg"] [/gallery_item] [gallery_item title="" src="/images/jelonki-lubawa/3.jpg"] [/gallery_item] [gallery_item title="" src="/images/jelonki-lubawa/4.jpg"] [/gallery_item] [gallery_item title="" src="/images/jelonki-lubawa/5.jpg"] [/gallery_item] [/gallery]

Wyświetlony 3344 razy

Skomentuj