Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 12 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon
A A A
piątek, 31 maj 2019 19:29

Ku godności

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilkaset osób przemaszerowało ulicami Dobrego Miasta w Marszu Godności, starając się poprzez kolorowy i radosny pochód uwrażliwić dobromieszczan na potrzebę akceptacji, pragnienie posiadania szacunku ze strony innych przez każdego człowieka, a w szczególności przez osoby z niepełnosprawnościami.

Zarząd Koła PSONI w Dobrym Mieście składa serdeczne podziękowanie wszystkim, dzięki którym to przedsięwzięcie mogło się odbyć. Są to: Dobromiejska Policja, OSP w Dobrym Mieście, Urząd Miejski w Dobrym Mieście, Warmiński Bank Spółdzielczy, Ewa i Paweł Bednarczykowie, Klub Karate Kyokushin w Dobrym Mieście, Klasa mundurowa Zespołu Szkół w Dobrym Mieście.

Dziękujemy również za liczny udział dzieciom i młodzież z dobromiejskich żłobków, przedszkoli i szkół: Żłobek Miejski, Przedszkole samorządowe nr 1, Przedszkole samorządowe nr 2, Niepubliczne przedszkole „Jaś i Małgosia”, Niepubliczne przedszkole Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty, SP nr 1 im. Gen. J. Bema, SP nr 2 im. M. Kopernika, SP nr 3 im. Rot. W. Pileckiego, Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II, Zespół Szkół.

Pozdrawiamy liczne przybyłe osoby niepełnosprawne, ich rodziców, opiekunów i terapeutów reprezentowanych przez: DPS w Jezioranach, ŚDS „7 niebo” w Piotraszewie, WTZ w Olsztynku, Dom Senior + Dobre Miasto, SOSW w Żardenikach, WTZ w Biskupcu, WTZ w Dobrym Mieście.

Organizatorzy

www.facebook.com/PSONIDobreMiasto

 

Wyświetlony 3310 razy

Skomentuj