Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 27 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel
A A A
środa, 19 czerwiec 2019 18:15

To był wyjątkowo udany sezon dla Jelonków w Dobrego Miasta

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejny sezon KS Jelonki za nami! Setki godzin na treningach i zawodach, worki medali, przyjaźnie i nowe doświadczenia. To wszystko było naszym udziałem w sezonie KS Jelonki 2018/2019!

Są pierwsze historyczne medale Mistrzostw Polski dla zawodników KS Jelonki! Mętel, Łaszenkow, Jankowska, Chaszczownik , Maczukin, Zygiel, Paczkowska, Kożuszek, Nagajewska, Kostyra ... i wielu wielu wielu innych, których nie sposób tu wymienić, a ich osiągnięć wynotować ... ich wszystkich dziś nagrodziliśmy i wyróżniliśmy! Tradycyjnie spotkaliśmy się w gościnnej Auli Zespołu Szkół w wyjątkowej, prawdziwie rodzinnej atmosferze.

Trener, a zarazem Prezes KS Jelonki - Paweł Pytlarczyk - przypomniał cele jakie stawiamy sobie przed naszym Stowarzyszeniem, podsumował to wszystko, co było naszym udziałem w sezonie 2018/19. Była też okazja, aby zarysować plany i kierunki rozwoju Klubu oraz Lekkoatletyki w Dobrym Mieście. Dziękujemy MSIT, PZLA za wsparcie programem LDK!

Dziękujemy Burmistrzowi Jarosławowi Kowalskiemu, który po raz kolejny docenił nasz wkład w rozwój sportu i postaw prozdrowotnych. Burmistrz Jarosław Kowalski zrelacjonował również stan prac nad zadaniem inwestycyjnym, mającym na celu Modernizację naszego Stadionu Miejskiego! Wręczono pamiątkowe Listy Gratulacyjne i Podziękowania za wsparcie i aktywną pracę na rzecz Klubu. Wśród nich Starosta Olsztyński Andrzej Abako, Dyrektorzy Szkół, Przedsiębiorcy i Rodzice. Specjalne podziękowania dla Naszych doskonałych partnerów, za wieloletnią współpracę dla Stowarzyszenia Pozytywni i Prezesa Jacka Jasiukiewicza. W imieniu Pozytywnych był dziś z nami z niezastąpiony Andrzej Jurczak. To już nasza mała tradycja, że naszą klubową galę ozdabiają pokazy artystyczne przygotowane przez zawodników KS Jelonki! Tym razem Kinia, Jula, Zosia, Amelka i Emilka! Dzięki i brawo za odwagę :)

Teraz czas tzw. roztrenowania ... czyli inaczej mówiąc WAKACJE! Jelonki wracają już we wrześniu!

Wyświetlony 3460 razy

Skomentuj