Ułatwienia dostępu

 • Skalowanie treści 100%
 • Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 29 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
A A A
piątek, 04 październik 2019 08:31

Burmistrz z niższą pensją

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wojna radnych z burmistrzem trwa w najlepsze.

Na wczorajszej sesji, pod nieobecność burmistrza, wprowadzono do porządku obrad projekt uchwały o ustaleniu pensji burmistrza. Wniosek zgłosiła w imieniu grupy radnych wiceprzewodnicząca Joanna Wasilewska. Dwoje radnych opuściło salę, a większość rady (10:2) uchwaliła obniżkę pensji o trzy tysiące złotych do 7.560 zł brutto z dodatkami (pensja zasadnicza w wysokości 3.600 zł).

Uchwała>>>

 

Wyświetlony 4278 razy

8 komentarzy

 • Link do komentarza piątek, 11 październik 2019 18:22 napisane przez Stary Pies

  Gadacie bzdury, najśmieszniejsze jest to, że wszystkie zarzuty są prawdziwe. Naprawdę dość mam już tego bałaganiarza. Nawet Olek B niby kolega nie mógł z nim wytrzymać. Jarek Bufonie jeden rzuć ręcznik nie nadajesz się do tej roboty. Zresztą ty nigdy nie pracowałeś. Bo latanie z dziećmi po szkole i opowiadanie banialuk o garbusach nie sposób nazwać pracą.

  Raportuj
 • Link do komentarza piątek, 11 październik 2019 17:27 napisane przez Twoja nazwa

  Nie wiedziałam, że Rysiek donosił...?

  Raportuj
 • Link do komentarza poniedziałek, 07 październik 2019 10:20 napisane przez Twoja nazwa

  Z tego co usłyszałam na sesji to burmistrz miał okazję stawić czoła uchwale podczas obrad komisji, ale niestety zwiał z tego punku obrad na komisji, przecież to oczywiste, że tak samo by się zachował na sesji. Przedstawił swoje stanowisko w oświadczeniu przeczytanym przez sekretarza

  Raportuj
 • Link do komentarza sobota, 05 październik 2019 20:24 napisane przez Twoja nazwa

  Żenująca zagrywka "mścicieli"

  Raportuj
 • Link do komentarza sobota, 05 październik 2019 18:50 napisane przez Warszawiak

  Ciekawy jestem , czy radni obniżyli sobie diety , jeżeli w co nie wierzę tak , to o ile?

  Raportuj
 • Link do komentarza sobota, 05 październik 2019 10:06 napisane przez KaTo

  Nieobecność... Wiedział, co się świeci i specjalnie go nie było. Na którejś z poprzednich sesji, jak radni chcieli podjąć ten temat, to chciał wyjść.

  Raportuj
 • Link do komentarza sobota, 05 październik 2019 05:32 napisane przez Mieszkaniec

  Starannie przygotowana lista uwag to efekt wysiłków p. Wasilewskiej oraz reszty poplecznikow p. Haran. Większość zarzutów jest infantylna a ich ilość świadczy o tym jak bardzo chcieli osiągnąć cel. Dopieli swego. Zrobili z Burmistrza dziada. Większość radnych nawet nie zabrała głosu w tej sprawie a zaglosowala za. Nie będzie dobrze w mieście. Dodam jeszcze że choć Kowalski nie może równać się z opanowaniem i doświadczeniem Trzaskowskiego, to pamiętajmy że jest burmistrzem 11 miesięcy a nie 20 lat i uczy się gospodarzyc. Zanim sobie obetna to i owo, powinni się spotkać bez kamer i porozmawiać. Czas się pogodzić, iść na kompromis, omówić sprzeczne sprawy i znaleźć rozwiązanie. To wszystko dla dobra gminy. Pozdrawiam.

  Raportuj
 • Link do komentarza piątek, 04 październik 2019 19:40 napisane przez O RANY GZIE MY ŻYJEMY?

  MŚCIWE KMIOTKI ODEGRALI SIĘ WOBEC CZŁOWIEKA, KTÓRY MUSIAŁ POJECHAĆ W WAŻNEJ SPRAWIE RODZINNEJ I NAWET NIE MÓGŁ SIĘ BRONIĆ, A BYŁA SEKRETARZ NIEBOSZCZKI PZPR ZAWNIOSKOWAŁA ZAKOŃCZENIE DYSKUSJI - PRAWDZIWA "DEMOKRACJA" W CHIŃSKIM STYLU.... GRATULUJĘ wam RADNI POZIOMU.

  Radnym , którzy nie uczestniczyli w tej farsie - DZIĘKUJĘ.

  Raportuj

Skomentuj