Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 16 czerwca 2024 r. Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna
A A A
środa, 05 sierpień 2020 17:14

Tales of Pink Floyd

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę, 8 sierpnia 2020 r. odbędzie się pierwsza na wolnym powietrzu, duża impreza w Gminie Dobre Miasto. Na mega-oświetlonej scenie zobaczymy porywającą grupę TALES OF PINK FLOYD.

Przed bandem grającym najsłynniejsze utwory legendarnych anglików zagra zespół PLASTER, a wcześniej na scenie pojawią się młodzi wokaliści działający w Studio Wokalnym CKB pod kierunkiem Sylwii Pacholec-Rudol.

W finałowym utworze "Another Brick In The Wall" młodzi artyści w towarzystwie swoich starszych kolegów wystąpią w chórkach. Artystyczno-kulturalne wydarzenie odbędzie się na placu betonowym przy OTL-u i Stodole Kultury.

Już od godz. 15:00 mieszkańcy, których pasją są jednoślady będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze motocyklowym (bezpłatnie) oraz na tzw. "pijanym rowerze". Najmłodsi uczestnicy - również od godz. 15:00 - będą mogli korzystać z przygotowanych "dmuchańców" (bezpłatnie). Na placu usytuowane będą stoiska gastronomiczne, z zabawkami , rękodzielnicze i inne. Na zainstalowanej ścianie diodowej będziemy mogli zobaczyć, to co dzieje się na scenie oraz publiczność w powiększeniu. Przewidujemy ogrom konkursów, do których zaprosi nas konferansjer.

Przedsięwzięcie będzie zrealizowane zgodnie z panującym reżymem sanitarnym oraz dystansem społecznym, nie zapomnijmy zatem zabrać ze sobą maseczek.

Wyświetlony 3480 razy

Skomentuj