Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban
A A A
czwartek, 08 październik 2020 08:09

Zaginiony Adrian Adaszkiewicz

Policjanci z Dobrego Miasta prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 27-letnim Adrianem Adaszkiewiczem. Z uzyskanych informacji wynika, że może on przebywać na terenie Katowic. Nie wykluczony jest również jego pobyt w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu 27-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji. 

Mężczyzna ma na sobie czarną bluzę z kapturem. W tle znajdują się błękitne chmury. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą poszukiwania za zaginionym 27-letnim Adrianem Adaszkiewiczem. Z relacji rodziny wynika, że mieszkaniec gminy Dobre Miasto w dniu 23 września wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. 27-latek miał ze sobą zabrać telefon komórkowy, rzeczy osobiste oraz dokumenty. Informacje o zaginięciu policjanci otrzymali od ojca mężczyzny kilka dni później. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie aktualnego miejsca pobytu Adriana Adaszkiewicza. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna może przebywać w Katowicach bądź wyjechał za granicę. Funkcjonariusze nie wykluczają również jego pobytu na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Adrian Adaszkiewicz jest średniej budowy ciała, około 170 cm wzrostu, włosy jasne. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, szarą bluzę z kapturem, pikowany czarny bezrękawnik zapinany na zamek błyskawiczny, sportowe buty koloru ciemnego. Miał na sobie ciemny plecak. Jedną z cech towarzyszących zachowaniu mężczyzny może być, lecz nie musi problem w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i dezorientacja w terenie.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego 27-latka. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy Pl. 1 Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

Wyświetlony 5814 razy

Skomentuj