Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 29 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Lutosław, Roman, Teofil
A A A
piątek, 06 listopad 2020 16:31

Racjonalizacja oświetlenia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki współpracy Spółdzielni Mieszkaniowej „Pewność”, której prezesem jest Jarosław Wolak, z dobromiejskim Zakładem Energetyki Cieplnej dokonywane są zmiany w systemie oświetleniowym ulic na osiedlu Za Miedzą 1 i Za Miedzą 2.

– Lampy oświetleniowe, które dotychczas znajdowały się przy Basenie ,,Na Fali” zostały zdemontowane, przeniesione i zamontowane przy ulicy Grudziądzkiej. Lampy zyskały nowe oprawy typu LED, które są wysokiej jakości, charakteryzują się dużą żywotnością i są przede wszystkim energooszczędne – mówi Arkadiusz Mordas, prezes ZEC w Dobrym Mieście.

Lampy, które oświetlały parking przy OTL-u, zostaną przeniesione i zastąpią lampy w okolicy ronda przy ulicy Orła Białego, które z kolei, ze względu na ich wysokość, zostaną zamontowane na górnej płycie boiska Stadionu Miejskiego w Dobrym Mieście.

– Dzięki takiej zamianie będzie można korzystać z boiska w większym wymiarze godzinowym. Takie oświetlenie spowoduje, że młodzi piłkarze skupieni w sekcji piłkarskiej DKS będą mogli trenować nawet wtedy, kiedy zapadnie zmrok – podpowiada Adam Łopatko, prezes Dobromiejskiego Klubu Sportowego.

Wyświetlony 3180 razy

Skomentuj