Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 24 lipca 2024 r. Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga
A A A
sobota, 11 wrzesień 2021 18:04

Dobromiejska Obwodnica Plus

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dobromiejski jelonek, udekorowany przy tej okazji pamiątkowym medalem był w piątek świadkiem niezwykłego spotkania, które zakończyło drugą edycję rowerowego ścigania wokół naszego miasta pod nazwą „Dobromiejska Obwodnica +”.

Zawody odbywały się pod patronatem Starosty Olsztyńskiego p. Andrzeja Abako i Burmistrza Dobrego Miasta p. Jarosława Kowalskiego. Dystans 40.300 m pokonało 76 zawodników, którzy indywidualnie pokonywali trasę od 21 sierpnia do 5 września.

Organizatorzy imprezy czyli OSiR w Dobrym Mieście i Dobromiejski Klub Biegacza dziękują za organizacyjne wsparcie Nadleśnictwu Wichrowo. Szczególne podziękowanie kierujemy za obsługę medialną p. Wojciechowi Porębskiemu, którego film niniejszym prezentujemy. Po raz kolejny chcemy docenić i wymienić fundatorów nagród, którymi obdarowani zostali uczestnicy wyścigu:

- CRYO SPACE Olsztyn,

- VINCI PROJEKT Dobre Miasto,

- NEONET Sklep w Dobrym Mieście,

- Beata i Emil Kruba,

- Starostwo Powiatowe w Olsztynie,

- Burmistrz Dobrego Miasta.

Cieszymy się z obecności licznej grupy rowerzystów z poza Dobrego Miasta, którzy mieli okazję poznać nasze przepięknej urody okolice. Uczestników nieobecnych na spotkaniu informujemy, że medale i upominki są do odebrania w biurze OSiR przy ul. Garnizonowej, w dobromiejskim basenie „Na fali”.

Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk

Wyświetlony 4225 razy

Media

Skomentuj