W Dobrym Mieście podczas zbiórki ulicznej i licytacji w kinie zebrano 31.361,88 zł.
poniedziałek, 31 styczeń 2022 12:53
WOŚP po raz trzydziesty
Dział:
Ogólne
1 komentarz
-
Link do komentarza
piątek, 04 luty 2022 18:35
napisane przez nik
Wyobrazcie sobie zebranie takiej kwoty dla pomocy lokalnie, tym ktorzy jej naprawde potrzebuja, zamiast dla oszustow!
