Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 26 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
A A A
piątek, 14 lipiec 2023 10:11

Kilometry dobra dla Wiktorii Bąk

Policjant z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyruszył we wspólny z przedstawicielem Służby Więziennej rajd rowerowy dla chorej na zespół Retta dziewczynki. Wszystko po to, aby zebrać środki finansowe na kosztowną operację oraz zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Nasz funkcjonariusz mł. asp. Kamil Kania z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, członek Organizacji Międzyzakładowej Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ,,Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Region Warmińsko-Mazurski był inicjatorem i pomysłodawcą zorganizowania charytatywnego rajdu rowerowego dla chorej na zespół Retta Wiktorii Bąk. Kilometry dobra jakie w dniach od 02 lipca do 08 lipca 2023 roku na trasie Szczecin-Olsztyn pokonał, są dowodem ogromnego zaangażowania w pomoc bohaterce, walczącej na co dzień z tak ciężką chorobą. Policjant wraz z przedstawicielem Służby Więziennej st. sierż. Kamilem Dawidem oraz uczestnikami rajdu przejechali 600 km 600 m. Wszystko po to, aby jak najszybciej zebrać środki finansowe na operację oraz zakup specjalistycznego sprzętu dla Wiktorii. Uczestnicy rajdu wyruszyli 02.07.2023 roku ze Szczecina, następnie pokonali trasę przez Kalisz Pomorski, Piłę, Bydgoszcz, Grudziądz, Ostródę, żeby 08.07.2023 roku zakończyć rajd w Olsztynie.

Godna podziwu postawa funkcjonariusza oraz osób zaangażowanych w szczytny cel to dowód na to, jak wielką siłę ma moc pomagania, a w przypadku naszego funkcjonariusza - przejechane kilometry dobra, które z pewnością są cegiełką w powrocie do zdrowia dzielnej bohaterki - Wiktorii Bąk.

KMP Olsztyn

Wyświetlony 1700 razy

Skomentuj