Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 26 lutego 2024 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
A A A
czwartek, 19 październik 2023 14:01

Pociągi wracają na tory

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zakończono prace budowlane na torowisku przebiegającym przez Dobre Miasto.

Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Olsztynie informuje, że z dniem 23.10.2023 roku zostaje wznowiony ruch pociągów towarowych i roboczych (do V=70 km/h) na linii kolejowej nr 221 Gutkowo – Braniewo na odcinku Gutkowo – Pieniężno.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy przekraczaniu torów w obrębie przejazdów kolejowo-drogowych.

Wznowienie regularnych kursów pociągów pasażerskich planowane jest od 10 grudnia 2023 r.

Wstępny rozkład jazdy pociągów pasażerskich w dni robocze na trasie Pieniężno - Olsztyn Główny:

Pieniężno5.558.0811.2415.1919.09
Henrykowo6.038.1611.3215.2719.17
brak nazwy6.078.2011.3615.3119.21
Orneta6.118.24-2511.40-4115.35-3619.25-26
Lubomino6.198.32-3311.4815.43-4419.33
Rogiedle6.24-258.3811.5315.48-4919.38
Bzowiec6.28-298.4211.5715.5219.42
Dobre Miasto6.35-368.4912.04-0515.59-16.0619.49-50
Swobodna6.40-418.5412.09-1016.10-1119.54
Cerkiewnik6.448.57-5812.1316.1419.57
Bukwałd6.499.02-0312.1816.1920.02
Ol. Gutkowo6.57-589.10-1112.26-3116.27-2820.10-11
Ol. Redykajny7.00-019.13-1412.33-3416.30-3120.13-14
Ol. Likusy7.02-039.15-1612.35-3616.32-3320.15-16
Ol. Ukiel7.04-059.17-1812.37-3816.34-3520.17-18
Ol. Zachodni7.079.2012.4016.3720.20
Ol. Śródmieście7.099.2212.4216.3920.22
Ol. Główny7.129.2512.4516.4220.25
Wyświetlony 4844 razy

3 komentarzy

  • Link do komentarza poniedziałek, 23 październik 2023 15:32 napisane przez Ü96

    Na co ci 3 czy 4 wagony w takiej relacji? Może jeszcze piętrusy? Dwuczłon SA-133 w zupełności wystarczy. Swoją drogą to trzeba zaczynać myśleć o dokupieniu taboru, bo po otwarciu Chorzel w grudniu to nie wiem czy to co zostało wystarczy. Cały ilostan na województwo to chyba 4 SA-106 (bo dwa opchnięto lękką rączką) i 5 szt SA-133. Na całe województwo to delikatnie mówiąc słabo. Powinni dogadać się jakoś z SKPL tam mają *** dwuczłony DM90 z Niderlandów. Są już po potrzebnych przeróbkach tylko nie wiem czy już je spolonizowani (czy są kwity na PL). Co do oferty na dni wolne na tej trasie to już w ogóle jakiś skandal. Ludzie którzy zatwierdzają rozkłady na trasach na które wywalono grubą kasę na reaktywację powinni odpowiadać karnie za trwonienie majątku publicznego, także własnym majątkiem. Nie ma w tym kraju drugiego województwa z tak beznadziejną ofertą.

    Raportuj
  • Link do komentarza sobota, 21 październik 2023 18:29 napisane przez HGWXIX

    A z dworca oczywiście do peronu daleko. Po co długi zrobić.... pewnie znowu gówno-busy będą a nie skład lokomotywa + 3-4 wagony.

    Raportuj
  • Link do komentarza piątek, 20 październik 2023 18:24 napisane przez mik

    tak, a w weekend bedzie tylko 1-2 pociągi.....

    Raportuj

Skomentuj