Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 19 maja 2024 r. Imieniny obchodzą: Mikołaj, Piotr, Urban
A A A
wtorek, 21 listopad 2023 09:34

Szkolenie sędziów lekkiej atletyki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za nami profesjonalne 2 dniowe szkolenie sędziów lekkoatletyki, jakie obyło się w Dobrym Mieście w dniach 18-19.11.2023.

Znajomość infrastruktury lekkoatletycznej, komunikatów, oznaczeń poziomych, wymogi dot. sprzętu oraz organizacji zawodów lekkoatletycznych. Od zawodów szkolnych, przez mitingi, mistrzostwa, aż po biegi przełajowe i uliczne. Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzących Stanisława Krzywickiego (Centralne Kolegiów Sędziów PZLA) oraz Andrzeja Kamińskiego (wiceprzewodniczący Woj. Kolegium Sędziów). Całość zakończona testem wiedzy i umiejętności oraz rozdaniem stosownych zaświadczeń.

Pierwsza grupa 22 uczestników kursu tworzy podwaliny dla dobromiejskiej społeczności sędziów lekkoatletyki co jest warunkiem koniecznym do organizacji wydarzeń lekkoatletycznych! Organizatorem kursu był Lekkoatletyczny Klub Sportowy Jelonki we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dobrym Mieście.

Serdecznie dziękujemy Pani Kierownik MOPS w Dobrym Mieście Monice Ćwiek za gościnność i udostępnienie bazy szkoleniowej!

Część praktyczna zrealizowana oczywiście na Stadione Miejskim OSIR Dobre Miasto.

Wyświetlony 1967 razy

Skomentuj