Główna impreza odbyła się tradycyjnie w Auli Zespołu Szkół.
Celem tegorocznej zbiórki był program onkologii i hematologii dziecięcej.
Ułatwienia dostępu
Podczas 33 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieście zebrano 115 571,09 zł.
Główna impreza odbyła się tradycyjnie w Auli Zespołu Szkół.
Celem tegorocznej zbiórki był program onkologii i hematologii dziecięcej.