Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 10 czerwca 2026 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
A A A
czwartek, 05 marzec 2026 17:43

Będzie remont orlika

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Dobre Miasto otrzymała dofinansowanie remontu orlika.

Gmina otrzymała dofinansowanie na realizację zadania: „Modernizacja kompleksu sportowego ORLIK”. Dzięki środkom z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki (w ramach programu „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” – EDYCJA 2025), nasze lokalne centrum sportowe zyska zupełnie nową jakość.

Całkowita wartość inwestycji: 1 671 980,00 zł, a kwota dofinansowania: 500 000,00 zł.

Na zdjęciu prace na orliku w 2022 roku.

Wyświetlony 1687 razy

Skomentuj