Arcybiskup ogłosił nominacje kanonickie m.in. w kolegiacie w Dobrym Mieście. Ksiądz Kanonik Gremialny Jerzy Balcer, proboszcz parafii świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie, został mianowany Prepozytem Kapituły Kolegiackiej w Dobrym Mieście.
Ksiądz Prałat Kanonik Gremialny Stanisław Zinkiewicz, proboszcz parafii Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych w Dobrym Mieście otrzymał tytuł Kanonika Zasłużonego. Taki sam tytuł otrzymał ksiądz Kanonik Gremialny Józef Gawrylczyk, duszpasterz emeryt w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Górowie Iławeckim. Z kolei tytuł Kanonika Gremialnego otrzymali: ksiądz Kanonik Honorowy Waldemar Cybulski, proboszcz parafii świętego Bartłomieja Apostoła w Jezioranach i dziekan dekanatu Barczewo oraz ksiądz Kanonik Honorowy Jerzy Mazur, proboszcz parafii świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Waplewie.
fot. facebook/poslaniecwarminski
