W debacie nad raportem zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrym Mieście. Zgodnie z art. 28aa. ust. 8 ustawy o samorządzie gminnym zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 osób.
Sesja, na której zostanie przedstawiony Raport o stanie Gminy Dobre Miasto za rok 2025 odbędzie się 25 czerwca 2026 r., w związku z tym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 24 czerwca 2026 r. (środa).
Raport o stanie Gminy Dobre Miasto za 2025 rok oraz formularz zgłoszenia do debaty wraz z wykazem osób popierających udział mieszkańca w debacie, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście oraz w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Dobrym Mieście.
