Dzisiaj jest 24 września 2020 r. Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
A A A
środa, 03 czerwiec 2020 11:40

Ruszyły zapisy do szkoły muzycznej

Uprzejmie informujemy, iż Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach Filia w Dobrym Mieście rozpoczęła zapisy na rok szkolny 2020/2021.

Zaproszenie do naszej szkoły, kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Przypominamy, że nauka w Szkole jest bezpłatna, prowadzona wyłącznie przez zawodowych muzyków, pod nadzorem i zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz obowiązujące ograniczenia związane z działalnością szkół – modyfikujemy tymczasowo sposób rekrutacji. O szczegółowych rozwiązaniach takich jak: forma i terminy badania przydatności do nauki, sposób składania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do nauki w szkole oraz innych dokumentów wynikających z regulaminu rekrutacji będziemy informować na bieżąco.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i przesłanie go w terminie do 30 czerwca 2020 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.bądź pocztą tradycyjną na adres PSM I st, w Dywitach ul. Spółdzielcza 4, 11-001, Dywity. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z formularza on-line.

Zapraszamy do nauki!

Janusz Ciepliński

Dyrektor PSM I st. w Dywitach

Wyświetlony 182 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.