Po kilku latach przerwy Orszak Trzech Króli powrócił do Dobrego Miasta. Tłumy mieszkańców szły spod kolegiaty do baszty, gdzie Pozytywni Dobre Miasto przygotowali jasełka.
Na rozgrzewkę nie zabrakło gorącego barszczyku przygotowanego przez CKB.
Ułatwienia dostępu
Dzisiaj, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, ulicami Dobrego Miasta przeszedł barwny Orszak Trzech Króli.
Po kilku latach przerwy Orszak Trzech Króli powrócił do Dobrego Miasta. Tłumy mieszkańców szły spod kolegiaty do baszty, gdzie Pozytywni Dobre Miasto przygotowali jasełka.
Na rozgrzewkę nie zabrakło gorącego barszczyku przygotowanego przez CKB.