Małgosia Deszczka wystartuje na ekskluzywnym dystansie 600m - jak wiemy biegać 600 to nie takie hop siup ;) Czas Gosi z tego roku, uzyskany w Spale to 1:37.93 m i plasuje ją obecnie w pierwszej dziesiątce w Polsce (Gosia jest rok młodsza i w swoim roczniku jest w TOP-5).
Amelia Trokowska zakwalifikowała się z pięknie wyglądającym czasem 27.27 s :) i pobiegnie w biegu sprinterskim bez hamulców, czyli widowiskowe 200m. Prędkości w tych biegach są już tak znaczne, że tego dystansu nie da się biegać w hali bez specjalnie profilowanych łuków.
Gosia jest uczennicą III LO w Olsztynie, Amelia Techniku Budowlanego w Olsztynie ... a obydwie mieszkają i trenują w Dobrym Mieście. Są absolwentkami naszej SP3 w Dobrym Mieście!
Starty w Halach lekkoatletycznych (Spała, Toruń) to dla nas tylko przerywnik w przygotowaniach do sezonu wiosennego. Tegoroczna zima na Warmii wyjątkowo utrudnia przygotowania. Jednak dziewczyny, jak zresztą wielu naszych zawodników, pracowicie wykorzystało obozy w Szczyrku i w Wiśle. Zbudowały już teraz bardzo dobrą formę, która pozwala nam wyjechać po naukę i doświadczenie aby ścigać się z elitą ogólnopolską.
