Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 10 czerwca 2026 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
A A A
środa, 18 luty 2026 08:43

Medale mistrzostw Polski w lekkiej atletyce masters

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

W dniu 14 lutego odbyły się 35 Halowe Mistrzostwa Polski Masters w Lekkiej Atletyce w Toruniu. Do zawodów zgłosiło się 570 zawodniczek i zawodników, w tym 2 zawodników z Dobrego Miasta.

Tadeusz Gulbicki (M70) oraz Sławomir Zawada (M55) wspólnie wywalczyli 6 medali, każdy z nich wziął udział w 3 konkurencjach.

Sławomir Zawada zdobył 2 medale złote w skoku wzwyż i trójskoku oraz medal srebrny w biegu 60m przez płotki. Tadeusz Gulbicki zdobył medal złoty w skoku o tyczce, medal srebrny w skoku w dal oraz brązowy medal w biegu na 60m przez płotki.

Najbliższe zawody to Mistrzostwa Europy Masters Lekkiej Atletyki które odbędą się pod koniec marca w Toruniu.

Wyświetlony 2387 razy

Skomentuj