Tadeusz Gulbicki (M70) oraz Sławomir Zawada (M55) wspólnie wywalczyli 6 medali, każdy z nich wziął udział w 3 konkurencjach.
Sławomir Zawada zdobył 2 medale złote w skoku wzwyż i trójskoku oraz medal srebrny w biegu 60m przez płotki. Tadeusz Gulbicki zdobył medal złoty w skoku o tyczce, medal srebrny w skoku w dal oraz brązowy medal w biegu na 60m przez płotki.
Najbliższe zawody to Mistrzostwa Europy Masters Lekkiej Atletyki które odbędą się pod koniec marca w Toruniu.
