Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 10 czerwca 2026 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
A A A
czwartek, 23 kwiecień 2026 17:06

Nowe wiaty przystankowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na ul. Olsztyńskiej pojawiły się wiaty przystankowe.

Dzisiaj przy zatokach autobusowych przy ul. Olsztyńskiej w ciągu DK 51 rozpoczęto montaż dwóch wiat. O zakup wiat zabiegali jeszcze w ubiegłym roku radni Tomasz Gajowniczek i Jarosław Borowik. Burmistrz Beata Harań wyraziła zgodę i znalazła pieniądze w budżecie na zakup. 

Mała rzecz a cieszy.

Wyświetlony 802 razy

Skomentuj