Dzisiaj przy zatokach autobusowych przy ul. Olsztyńskiej w ciągu DK 51 rozpoczęto montaż dwóch wiat. O zakup wiat zabiegali jeszcze w ubiegłym roku radni Tomasz Gajowniczek i Jarosław Borowik. Burmistrz Beata Harań wyraziła zgodę i znalazła pieniądze w budżecie na zakup.
Mała rzecz a cieszy.
