Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 10 czerwca 2026 r. Imieniny obchodzą: Bogumił, Małgorzata, Edgar
A A A
środa, 20 maj 2026 18:03

Sportowy sukces policjantki z komisariatu w Dobrym Mieście

Asp. szt. Edyta Dobies-Szkamruk uzupełniła swoją kolekcję sportowych laurów o dwa złote medale zdobyte w dwóch kategoriach badmintona.

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście asp. szt. Edyta Dobies-Szkamruk stanęła dwukrotnie na najwyższym podium we Wrocławiu, gdzie 11 maja tego roku rozegrane zostały „IPA Games 2026”, czyli międzynarodowe zawody sportowe służb mundurowych. „IPA Games 2026” to międzynarodowa impreza sportowa przeznaczona dla zawodników związanych ze służbami mundurowymi i zorganizowana przez Międzynarodowe Zrzeszenie Policji. W stolicy Dolnego Śląską rywalizowało ze sobą blisko 1000 sportowców z niemal 30 krajów. W czasie trwania turnieju w szranki stanęli zawodnicy między innymi piłki nożnej, siatkówki, koszykówki 3x3, biegania, pływania, badmintona, tenisa stołowego czy judo.

Pani Komendant wywalczyła dwa złote krążki w dwóch kategoriach badmintona – pojedynczej grze kobiet open i deblu mieszanym open.

fot. KMP Olsztyn

Wyświetlony 909 razy

Skomentuj