Dzisiaj jest 31 maja 2020 r. Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila

Otwarcie biblioteki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W myśl Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, obowiązujących od 4 maja 2020 r. wydana została zgoda m.in. o wznowieniu działalności bibliotek publicznych. Na podstawie wytycznych dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, wydanych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28 kwietnia 2020 r., decyzję o otwarciu biblioteki funkcjonującej w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Dobrym Mieście i jego terminie podejmuje dyrektor w porozumieniu z organizatorem, po konsultacji z inspektorem sanitarnym.

Jarmark Wielkanocny 2020

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

CKB na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 29 marca (niedziela) 2020 r. w Stodole Kultury. Trwać będzie od godziny 15:00 do 19:00.

Kaziuki 2020

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczorajszy koncert w wykonaniu zespołów Ustronie ze Skierniewic i Troczan z Trok (Litwa) spowodował, że Aula Zespołu Szkół w Dobrym Mieście zapełniła się w całości. Wysoki poziom wykonawczy zaproszonych artystów sprawił, że dobromiejska widownia świetnie odbierała program przedstawiany przez gości z Litwy i Skierniewic.

Odkrycia z epoki brązu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

27 grudnia w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym przedstawione zostaną wyniki badań nad epoką brązu w okolicach Dobrego Miasta.

Koncert świąteczny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na świąteczny koncert w wykonaniu uczniów Powiatowej Szkoły Muzycznej - 11 grudnia 2019 r. g. 18:00 w Auli Zespołu Szkół w Dobrym Mieście.

Recital gitarowy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Państwowa Szkoła Muzyczna zaprasza miłośników gitary na recital w Zespole Szkół w Dobrym Mieście.