Dzisiaj jest 29 stycznia 2020 r. Imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Internetowy oszust usłyszał zarzuty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 20-latkowi z Dobrego Miasta, który na portalach aukcyjnych oferował za darmo przedmioty, które nigdy nie trafiały do kupujących. Mężczyzna w ten sposób oszukał ponad 30 osób z całego kraju. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Akt oskarżenia przeciwko policjantowi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj do Sądu Rejonowego w Olsztynie zostanie skierowany akt oskarżenia przeciwko funkcjonariuszowi Policji z KMP w Olsztynie oskarżonemu o niedopełnienie obowiązków służbowych i spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Policjanci uratowali kobietę z pożaru

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Dobrego Miasta z narażeniem życia uratowali kobietę. Nie zastanawiając się ani chwili weszli do zadymionego domu i wynieśli z niego poszkodowaną 78-latkę.

Nowy radiowóz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie tutejszemu Komisariatowi Policji samochodu marki Hundai i30.

Wypadek w Międzylesiu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Kolejny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 593.

Tragiczna śmierć na drodze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na drodze wojewódzkiej nr 593. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-latek kierujący osobowym BMW z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, które kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń jeden z pasażerów zmarł.