Dzisiaj jest 10 kwietnia 2020 r. Imieniny obchodzą: Małgorzata, Michał, Makary

Kto zgubił motocykl?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Dobrego Miasta poszukują właściciela porzuconego motocykla na trasie Barcikowo-Podleśna.

Tydzień Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Informujemy, że w dniach 21-28 lutego 2020 roku Komisariat Policji w Dobrym Mieście włączył się do ogólnopolskiej akcji Tygodnia Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby ofiar przestępstwa poprzez udzielanie porad prawnych i poprawę ich położenia wobec sprawcy przestępstwa.

Pożar wędzarni w Barcikowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę ok. godz. 5:40 w miejscowości Barcikowo z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru dachu budynku gospodarczego - wędzarni.

Internetowy oszust usłyszał zarzuty

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 20-latkowi z Dobrego Miasta, który na portalach aukcyjnych oferował za darmo przedmioty, które nigdy nie trafiały do kupujących. Mężczyzna w ten sposób oszukał ponad 30 osób z całego kraju. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Akt oskarżenia przeciwko policjantowi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj do Sądu Rejonowego w Olsztynie zostanie skierowany akt oskarżenia przeciwko funkcjonariuszowi Policji z KMP w Olsztynie oskarżonemu o niedopełnienie obowiązków służbowych i spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Policjanci uratowali kobietę z pożaru

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Dobrego Miasta z narażeniem życia uratowali kobietę. Nie zastanawiając się ani chwili weszli do zadymionego domu i wynieśli z niego poszkodowaną 78-latkę.