Dzisiaj jest 30 marca 2020 r. Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Wypadek motocyklisty

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego, do którego doszło wczoraj w okolicy miejscowości Piotraszewo w gminie Dobre Miasto. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem 27-latek z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj (03.10.2019) w okolicy miejscowości Piotraszewo w gminie Dobre Miasto. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z motocyklem marki suzuki. W wyniku zdarzenia 27-letni motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący jednośladem nie miał założonego kasku ochronnego na głowie w momencie zdarzenia, a sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca mercedesa nie odniósł obrażeń, badanie policyjnym alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

KMP Olsztyn

Udostępnij artykuł

Skomentuj