Dzisiaj jest 3 kwietnia 2020 r. Imieniny obchodzą: Renata, Jakub, Ryszard

Kolejny rekord WOŚP

Rekord zbiórki pieniędzy w Dobrym Mieście. W 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieście pobiliśmy rekord zbierając kwotę 24.628,70.

W dobromiejskim kinie Przyjaźń odbył się koncert w którym wystąpiły zespoły CKB: Rozśpiewane Serduszka, Camerton, Pasja, Hiphopowe Iskry, odbył się również pokaz tańca modern jazz, tradycyjnie koncertowi towarzyszyły loteria fantowa oraz licytacja ofiarowanych przedmiotów m.in. komplet wypoczynkowy, lot szybowcem, voucher do restauracji, bon na tort, karnety do kosmetyczki, fryzjera, siłownię, zumbę, fanty fundacji: kalendarze, notatniki, koszulki, torby, koszulka z autografem Krzysztofa Hołowczyca i Radosława Typy.

W dobromiejski Finał WOŚP włączyli się rajdowcy z Automobilklubu, którzy za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki oferowali przejażdżkę z Mistrzem. Na Basenie Na Fali za symboliczną kwotę poznawaliśmy podwodny świat z akwalungiem. Rekord zbiórki pieniędzy w Dobrym Mieście. W 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieście pobiliśmy rekord zbierając kwotę 24 628,70 (w 23. Finale Sztab zebrał 15 723,55).

Kolejny raz dobromieszczanie udowodnili, że świetnie potrafią bawić się zbierając pieniądze na rzecz innych, tym razem dla Dzieci i Seniorów Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to wielkie orkiestrowanie, oraz dołożyli cegiełkę aby zasilić konto Fundacji.

Fot. CKB

Udostępnij artykuł

Skomentuj