Dzisiaj jest 5 grudnia 2020 r. Imieniny obchodzą: Krystyna, Sabina, Norbert
A A A
poniedziałek, 05 październik 2020 10:49

Medale zawodników dobromiejskiego Klubu Lekkoatletycznego Jelonki na I Wieczornym Memoriale Lekkoatletycznym im. Marka Kowalskiego w Nowym Mieście Lubawskim

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niecodziennej, wieczornej atmosferze, przy rozpalonych halogenach rywalizowali nasi zawodnicy na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie odbył się Wieczorny Memoriał Lekkoatletyczny im. Marka Kowalskiego. Gościnność oraz zaangażowanie organizatorów zawodów zasługują na duże uznanie.

Nasza 7-osobowa reprezentacja przywiozła z zawodów aż 6 medali. Znów zabłysła młodziutka Ola Nagajewska, dwukrotnie stawała na podium, wygrywając rywalizację w skoku w dal oraz brąz na 300m w kat. U12. Na tym samym podium w skoku w dal stanęła również na 3 lokacie Dominika Kożuszek (U12) Oliwia Zygiel, po pięknej walce na 600m srebro, a Ola Paczkowska tuż za podium na 4 miejscu (U14). Marcel Łutowicz wywalczył srebrny medal na 100m oraz doskonale skakał w dal (niestety 3 dobre skoki spalone) (U16). Na deser Amelia Łaszenkow wywalczyła również srebro, jednak w przedłużonym sprincie na 200m również kat. U16.

Brawo dla wszystkich startujących za walkę i zaangażowanie. Warto wspomnieć o miłej sytuacji, gdyż organizatorem zawodów były struktury SZS Olsztyn, a dekoracji dokonywał m.in. nasz dobromiejski Trener Siatkówki oraz działacz sportowy Bogdan Waszkiel.

Dodajmy, że piękny stadion Nowym Mieście Lubawskim został niedawno zmodernizowany za kwotę 7 milionów złotych.

Zdjęcia w naszej galerii.

źródło oraz zdjęcia: KS Jelonki Dobre Miasto

Wyświetlony 374 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.