Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Dzisiaj jest 22 maja 2024 r. Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
A A A
czwartek, 23 listopad 2023 10:07

Pociągiem na lotnisko w Szymanach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znamy już rozkład jazdy pociągów na trasie Braniewo – Olsztyn. Pierwszy przejazd pasażerski zaplanowano na 10 grudnia 2023 roku.

Od poniedziałku do piątku pociągi z Braniewa do Olsztyna (i z powrotem) będą jeździć pięć razy na dzień. Co ciekawe, niektóre pociągi będą jeździć do Chorzeli, po drodze zatrzymując się m.in. w Szczytnie i Szymanach.

Bilet normalny na odcinku Dobre Miasto - Olsztyn Główny ma kosztować 4 zł.

Poniżej tablica przyjazdów i odjazdów.

Oznaczenia:

5+s = jeździ od poniedziałku do piątku oraz w sobotę

5+n = jeździ od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę

Stacjaprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazd
Braniewo ↓ 5+s5.067.2010.425+s14.415+n19.02
Pieniężno5.395.397.537.5311.1511.1515.14 15.1419.3519.35
Orneta5.596.068.138.1411.3511.3615.3415.3519.5519.56
Lubomino6.156.158.238.2311.4511.4515.4415.4420.0520.05
Rogiedle6.216.218.298.2911.5111.5115.5015.5020.1120.11
Bzowiec6.256.258.338.3311.5511.5515.5415.5420.1520.15
Dobre Miasto6.336.338.418.47 12.0312.0416.0216.0820.2320.23
Swobodna6.386.388.518.5212.0812.0916.1316.1320.2820.28
Cerkiewnik6.416.428.558.5512.1212.1216.1616.1720.3120.32
Bukwałd6.476.479.009.0112.1712.1816.2116.2220.3720.37
Ol. Gutkowo6.566.579.109.1012.2712.3316.3116.3120.4620.47
Ol. Zachodni7.067.079.199.1912.4112.4216.4016.4021.0021.00
Ol. Śródmieście7.097.099.219.2212.4412.4416.42 16.4321.0221.02
Ol. Główny7.127.179.2512.4712.5616.4621.0621.10
Szczytno7.568.0213.3513.4221.4921.51
Szymany8.118.1113.5013.5022.05 22.05
Chorzele8.4314.2222.37

Trasa powrotna:

Stacjaprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazdprzyjazdodjazd
Braniewo7.0110.0914.1817.3022.47
Pieniężno6.246.249.329.3213.4113.4216.5316.5322.1022.10
Orneta6.046.049.129.1213.2113.2116.3316.3321.5021.50
Lubomino5.545.549.029.0213.1013.1116.2316.2321.4021.40
Rogiedle5.485.498.568.5713.0513.0516.1716.1821.3421.35
Bzowiec5.445.458.528.5313.0113.0116.1316.1421.3021.31
Dobre Miasto5.375.378.458.4512.5312.5416.0616.0621.2321.23
Swobodna5.305.318.388.3912.4712.4715.5916.0021.1621.17
Cerkiewnik5.275.288.358.3612.4412.4415.5615.5721.1321.14
Bukwałd5.225.238.308.3112.3912.3915.5115.5221.0821.09
Ol. Gutkowo5.145.158.228.2312.3112.3115.4315.4421.0021.01
Ol. Zachodni5.055.058.138.1312.2212.2215.3415.3420.5120.51
Ol. Śródmieście5.025.038.108.1112.1912.2015.3115.3220.4820.49
Ol. Główny ↑5.018.0912.1312.185+n15.305+n20.47
Szczytno11.2511.31
Szymany11.1611.16
Chorzele ↑5+s10.46

Aktualny i pełny rozkład jazdy pociągów można znaleźć na stronie PKP.

Wyświetlony 6005 razy

Skomentuj