Dzisiaj jest 23 stycznia 2022 r. Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund
A A A
sobota, 05 czerwiec 2021 18:47

Przetarg na budowę stadionu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Dobre Miasto ogłosiła przetarg na zadanie: "Rozbudowa stadionu lekkoatletycznego, piłkarskiego wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Olsztyńskiej 14 w Dobrym Mieście".

Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę stadionu, w szczególności:

  1. boiska piłkarskiego o wymiarach 105,0 m x 68,0 m o nawierzchni trawiastej naturalnej (trawa z wysiewu, z właściwym przygotowaniem podłoża gwarantującym otrzymanie wysokiej jakości murawy sportowej i nawierzchni bez zagłębień i wzniesień z właściwymi spadkami zgodnie z projektem. Roboty „zakryte” związane z zakładaniem trawnika powinny być odebrane przez inspektora nadzoru inwestorskiego i udokumentowane protokołami odbioru),
  2. 4-torowej bieżni lekkoatletycznej okrężnej o długości 400,0 m,
  3. 6-torowej bieżni prostej do biegów na 100,0 i 110,0 m,
  4. skoczni do skoku wzwyż,
  5. dwóch skoczni do skoku w dal i trójskoku,
  6. rzutni do pchnięcia kulą,
  7. rzutni do rzutu oszczepem,
  8. skoczni do skoku o tyczce
  9. obiektów dodatkowych, w tym boiska do siatkówki i boiska do koszykówki.

Projektowana przebudowa stadionu przewiduje również wykonanie m.in. instalacji zraszającej murawę boiska, odwodnienie z nadmiaru wody, komorę wodomierzową do nawadniania płyty boiska wraz z wyposażeniem, piłkochwyty, wyposażenie stadionu zgodnie z dokumentacją projektową.

W zakresie lekkiej atletyki na obiekcie będzie można rozgrywać zawody lekkoatletyczne we wszystkich kategoriach wiekowych rangi Mistrzostw Polski oraz mityngów ogólnopolskich w wybranych konkurencjach o kategorii VA z certyfikowaną przez WA nawierzchnią syntetyczną, umożliwiającą rozgrywanie imprez lekkoatletycznych. Roboty obejmą wykonanie bieżni lekkoatletycznej z bezspoinową nawierzchnią sportową typu pełny poliuretan „Full Pur”, która spełniać ma wymogi WA/IAAF i PZLA w zakresie rozgrywania pełnego programu konkurencji i boiska piłkarskiego z nawierzchnią z trawy naturalnej (wraz z 12 miesięczną pielęgnacją).

Okres realizacji zamówienia wyznaczono do 15 października 2022 roku.

Wartość zamówienia to 4.845.955,42 zł.

Ogłoszenie o przetargu>>>

Wyświetlony 1773 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.