Dzisiaj jest 20 maja 2022 r. Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
A A A
poniedziałek, 23 marzec 2020 11:30

Rośnie liczba osób w kwarantannie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Według informacji podawanych przez Starostwo w Olsztynie, ciągle rośnie liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie, w tym naszej gminie.

W sobotę kwarantanną domową była objęta jedna osoba, w niedzielę w Dobrym Mieście liczba ta wynosiła 13 i dwie osoby na wsi. Dzisiaj mamy już 18 osób w mieście i 4 w gminie.

Wyświetlony 3977 razy

3 komentarzy

 • Link do komentarza środa, 12 sierpień 2020 18:05 napisane przez 1A-AN-PL

  A może pora przestać wierzyć w wirusa i zacząć myśleć. Kto chce niech się dusi w masce i widzi wszędzie wirusy ( na Wojska Polskiego w Olsztynie znajdą tej osobie miejscówkę ), ale nie znaczy że wszyscy mają zwariować.

  Raportuj
 • Link do komentarza wtorek, 24 marzec 2020 18:02 napisane przez Izio

  Najgorsi są kierowcy zawodowi, którzy granice przekraczają ciężarówką i kwarantanna ich nie obowiązuje przez co łażą po sklepach i nic im nie można zrobić

  Raportuj
 • Link do komentarza poniedziałek, 23 marzec 2020 14:36 napisane przez miki

  mieszkańcy Dobrego Miasta mniej więcej znają się nawzajem, wiedzą kto z ulicy wrócił zwłaszcza z zagranicy i może byc już potencjalnie zarażony wirusem, więc proszę obserwujcie czy ci objęci kwarantanną ją zachowują, jesli NIE i poruszają się po miescie oraz rozsiewają zarazę narażając innych na utratę zdrowia i życia, informujcie od razu policję, sanepid!!!!! niech policja wlepia im kary 30 tys zł !!!!! to jedyny sposob by powstrzymac zarazę i aby nie było takiego pogromu jak we Włoszech, Hiszpanii. Potrzebna jest teraz solidarnośc i współpraca wszystkich mieszkańców by ocaleć!!!!

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.