Dzisiaj jest 17 sierpnia 2022 r. Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek
A A A
piątek, 31 grudzień 2021 09:45

Zaginęła 79-letnia Maria Kułakowska

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 79-letniej Marii Kułakowskiej. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 79-letniej Marii Kułakowskiej. Kobieta najprawdopodobniej 29 grudnia 2021 roku wyszła z domu przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście i do chwili obecnej do niego nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z policyjnych ustaleń wynika, że 79-latka może przebywać na terenie Lidzbarka Warmińskiego.

Maria Kułakowska jest szczupłej budowy ciała, ma 152 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne materiałowe spodnie oraz szaro-niebieską kurtkę. Z informacji uzyskanych przez rodzinę zaginiona może mieć problemy z pamięcią i koncentracją. Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety.

Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 731 19 31.

KMP Olsztyn

Wyświetlony 917 razy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.