Dzisiaj jest 16 października 2021 r. Imieniny obchodzą: Florentyna, Ambroży, Gaweł

Nieudany debiut

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DKS w inauguracji IV ligi przegrał u siebie z Huraganem Morąg 0:1.

Piłkarze DKS po latach przerwy wrócili do gry w IV lidze. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej wręczył naszemu kapitanowi puchar za awans.

Inauguracja ligi nie była jednak przyjemna. Co prawda przez pierwszy kwadrans dobromieszczanie próbowali atakować, jednak Huragan przez większą część spotkania przeważał i oddawał więcej strzałów na bramkę przeciwnika. Po jednej z akcji w 76 minucie Wiktor Matracki przerzucił bramkarza Bartosza Dzikowskiego i było 0:1. Wynik nie uległ zmianie, mimo rozpaczliwych prób DKS.

DKS Dobre Miasto - Huragan Morąg 0:1 (0:0) bramka: Matracki 76 min.

Skład DKS: Dzikowski - Kowalski, Francuz, Bucholc, Lullies (89 Jamróz), Dalecki (63 Lubak), Bartkowski, Duda (85 Grzeszczyk), Gawryś (58 Borkowski), Tomasz (81 Czokało), Różowicz.

Huragan: Lawrenc - Ziemianowicz, Burzyński, Stankiewicz, Urbański (59 Boczko), Dec (68 Matracki ), Wasiak (74 Malinowski ), Ressel, Musiński, Galik, Podgórski.